Републиканска пътна мрежа е чиста и третирана със сол срещу поледици

От областно пътно управление заявиха, че пътя Ардино Кърджали се третира всяка сутрин със сол срещу поледици. Въпреки всичко е зима и е редно да шофирате с повишено внимание и да вземете времето в предвид. 

Няма коментари:

Моля, споделяйте мнението си с уважение. Груби, обидни или нецензурни коментари няма да бъдат публикувани.

Реклама

Предоставено от Blogger.