В с. Синчец вода вече има.



 След публикация на Ардино 24 и след няколко разговора по телефона с кмета на селото водата след близо месец отново тече по всички чешми. Кмета Хълми Мустава има вече за цел цялостна смяна на водопровода която обаче е много скъпа. Най вероятно ще се наложи да се объне към общинския кмет, но това едва ли ще му попогне според нас, защото кмета на общината има съвсем различни цели. Кметът обеща да острани аварията бързо и го направи. 

Няма коментари:

Моля, споделяйте мнението си с уважение. Груби, обидни или нецензурни коментари няма да бъдат публикувани.

Реклама

Предоставено от Blogger.