Бюлбюл Хасан от Ардино: „Чувствам се добре“ – лечението в Москва продължава по план


Бюлбюл Хасан от Ардино: „Чувствам се добре“ – лечението в Москва продължава по план

Бюлбюл Хасан, за чието лечение бяха събрани над 72 хиляди евро чрез дарителска кампания, съобщи от Москва, че се чувства добре и продължава лечението си по план. Младата жена благодари на всички хора, които са я подкрепили в трудния момент.

„Чувствам се добре. Благодаря на всички хора, които ме подкрепиха. Вашата добрина ми дава сили да продължа напред. Надявам се всичко да премине успешно и скоро да се завърна у дома“, заяви Бюлбюл Хасан от болничната си стая в руската столица.

По информация, публикувана от Гюнер Шюкрю, медицинският екип е извършил необходимите подготвителни процедури, а лечението на младата жена продължава съгласно изготвения план.

Случаят на Бюлбюл Хасан обедини стотици хора от Ардино, страната и чужбина. След мащабна дарителска кампания бяха събрани необходимите средства за лечението ѝ. Според публикуваната информация събраната сума е достигнала 72 642 евро.

Новината за доброто ѝ състояние беше посрещната с надежда от хората, които през последните месеци следяха развитието на кампанията и подкрепяха младата жена в битката ѝ с множествената склероза.

Източник: Гюнер Шюкрю.

Няма коментари:

Моля, споделяйте мнението си с уважение. Груби, обидни или нецензурни коментари няма да бъдат публикувани.

Реклама

Предоставено от Blogger.