Футболен турнир за „Купата на Крумовград“ събра десетки деца и младежи
Традиционният футболен турнир за „Купата на Крумовград“ събра ученици от училищата в общината, които премериха сили в оспорвани срещи и показаха спортен дух, талант и желание за победа.
При възрастова група V–VII клас шампион стана отборът на СУ „Васил Левски“ – Крумовград. Второто място зае тимът на ОУ „Никола Вапцаров“ – с. Подрумче, а трети се наредиха учениците от ОУ „Христо Ботев“ – с. Гулийка.
В надпреварата при VIII–X клас първото място отново беше спечелено от СУ „Васил Левски“ – Крумовград. На второ място се класира отборът на Професионалната гимназия по транспорт „Христо Смирненски“ – Крумовград.
След края на турнира се проведе официална церемония по награждаването. Отличените отбори получиха купи, медали и грамоти, а бяха връчени и индивидуални награди за голмайстор, най-добър вратар, най-добър играч и най-полезен състезател.
Организаторите определиха турнира като пореден успешен празник на спорта, който насърчава активния начин на живот, честната игра и приятелството между учениците от различните населени места в общината.
Източник: Община Крумовград.

Няма коментари:
Моля, споделяйте мнението си с уважение. Груби, обидни или нецензурни коментари няма да бъдат публикувани.